Znakomity start judoków z klas sportowych

W sobotę, 12 listopada 2016 roku w Krakowie w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22, odbył się PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - FINAŁOWE GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY 2016.

W kategorii młodzików do 46kg świetnie spisał się Hubert Waniszewski (klasa 1d), który był bezkonkurencyjny i po czterech zwycięstwach zdobył złoty medal. Również nie miał sobie równych w kategorii wagowej do 50kg, w kategorii dzieci starsze, Patryk Grzegorczyk, który stanął na najwyższym stopniu podium. Kolejny start i kolejne punkty powędrowały na konto Filipa Bogdańskiego (klasa 2f), w kategorii wagowej do 50kg w młodzikach, zajął on 5 miejsce, przegrywając walkę o medal. Pozostali: Wiktor Dyrcz, Piotr Kopeć oraz Kacper Grzegorczyk zakończyli start w turnieju w walkach eliminacyjnych lub repasażowych. To kolejne doświadczenie oraz refleksja nad pracą na treningach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym "wojownikom"!