samorząd uczniowski - rok szkolny 2012/2013Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok 2012/2013

   12 października 2012 roku odbyły się wybory do SU naszego gimnazjum. Wyborcy wyłonili sześcioosobowy zarząd. Przewodniczącą została Barbara Białkowska, jej zastępcą Aleksandra Cieciora, sekretarzem Alan Łach, skarbnikiem Marcin Kopyciński, a uzupełnienie stanowią Kacper Barcikowski i Pamela Dwornicka. Samorząd Uczniowski swoją ciężką pracą i zaangażowaniem postara się sprostać czekającym na nich wyzwaniom.

Barbara Białkowska"Pierwszy Dzień Wiosny"

   Jak co roku podczas tego święta wszyscy bawili się świetnie. Tradycyjnie klasy trzecie uczestniczyły w Targach Szkół przygotowanych na terenie naszej szkoły. Przyjechało wielu przedstawicieli różnych szkół ponadgimnazjalnych, aby przedstawić naszym kolegom i koleżankom ciekawe oferty kształcenia ponadgimnazjalnego.
   Klasy drugie zmagały się z zawodami sportowymi i grami w hali sportowej, a klasy pierwsze grały w "Kalambury" w holu szkolnym. Niektóre klasy wyjechały na zaplanowane wycieczki do kina i na Ślężę.

S.U.

oprac. Paula Łach

Dyskoteki szkolne

   Samorząd Szkolny przygotował i przeprowadził w drugim semestrze dwie dyskoteki. Pierwsza dyskoteka była zorganizowana w celu charytatywnym - zbierano pieniążki do ogólnopolskiej akcji: "MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA". Zebraliśmy 118 zł i wysłaliśmy na konto akcji. Druga z dyskotek odbyła się w maju i wszyscy bawiliśmy się świetnie. Wszystkich chętnych zapraszamy na szkolną dyskotekę w czerwcu - będzie to dyskoteka tematyczna, więc na pewno będzie ciekawa. Zapraszamy.

S.U.

oprac. Klaudia KazimierskaPoczet Sztandarowy na paradzie we Wrocławiu

   Dnia 17 maja 2013 roku Poczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystoiści, która była podsumowaniem ogólnopolskiej akcji "MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA". Na zakończenie całego przedsięwzięcia Poczty Sztandarowe szkół wzięły udział w paradzie na wrocławskim Rynku.
   Poczet Sztandarowy: Aneta Pilarska, Klaudia Kazimierska, Filip Stachyra. Opieka: p. Anna Kochan.

Katarzyna Cieciora

powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie powiększenie