samorząd uczniowski - rok szkolny 2009/2010

Akcja Góra Grosza (wyniki)

   Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję charytatywną "Góra Grosza". Trwała ona od 23 listopada do 4 grudnia 2009 roku. Ku zaskoczeniu wszystkich uczniowie bardzo chętnie przystąpili do akcji. Po podliczeniu ogromnej ilości monet, okazało się, że łącznie zebrano 696,10 zł.

   Najwięcej zebrała klasa 1e (167,95zł), następnie 1b (157,56zł) oraz klasa 2g (59,30zł). W imieniu Samorządu Uczniowskiego wszystkim biorącym udział w tej akcji serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

oprac. Agnieszka Sączawa kl. 3g


Akcja Góra Grosza (zaproszenie)

   Od 23 listopada do 4 grudnia organizujemy akcję "Góra Grosza". Zgodnie z tradycją patronatem akcji jest Ministerstwo Edukacj Narodowej, które reprezentuje p. minister Katarzyna Hall.
   Mam nadzieję że wszystkie klasy bedą z chęcią brały udział w akcji. O sumach, jakie uzbierają poszczególne klasy poinformujemy po zakończeniu zbiórki.

Sandra Trzepacz


Andrzejki i dyskoteka

   W przyszłym tygodniu (23-27 listopada) rusza w naszym gimnazjum tydzień zabaw andrzejkowych. Klasy pierwsze podczas godzin wychowawczych gościć będą u siebie wróżbitów, którzy otworzą przed nimi przyszłość.

   Natomiast 25 listopada wszystkich uczniów czeka dyskoteka, na której mile widziane będzie przebranie.

Sandra TrzepaczWybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok 2009/2010

   Wybory do Zarządu SU odbyły się 16 października 2009 roku. Wyjątkowo, pojawiło się wielu kandydatów, zarówno z klas 2 i 3 jak i wśród pierwszaków. Uczniowie wyłonili siedmioosobowy skład Zarządu. Przewodniczącą została Sandra Trzepacz, jej zastępcą Karolina Stolarska, sekretarzem Sandra Chorążewska, skarbnikiem Grzegorz Waksmundzki. Pozostali członkowie, to: Joanna Musiał, Dagmara Klaffke oraz Paulina Łukasik.

   Mamy za sobą już kilka zebrań, podczas których udoskonaliliśmy nasz szkolny Statut, a także przedstawiliśmy dyrekcji plan pracy na rok szkolny 2009/2010.
Jak co roku włączyliśmy się w akcję charytatywną Pomóż i Ty, dzięki której zbieramy pieniądze poprzez sprzedaż kalendarzyków. Jesteśmy również w trakcje przygotowań do szkolnych zabaw andrzejkowych.

Sandra Trzepacz