"Biała szkoła" - 2011

   Już po raz trzeci uczniowie z Gimnazjum Gminnego w Sobótce wyruszyli na "białą szkołę" do malowniczej miejscowości o nazwie Vitkovice. 12 marca 2011 roku wszyscy zebraliśmy się pod szkołą, zapakowaliśmy walizki oraz potrzebny sprzęt i o godzinie 7:00 wyjechaliśmy. Podróż minęła bez żadnych problemów i po krótkim czasie dojechaliśmy przez Szklarską Porębę do Czech.
   Po zakwaterowaniu się w pensjonacie "Na Stráni" ruszyliśmy na stok. Tego samego dnia dołączył do nas na stoku dyrektor p. Mirosław Jarosz i wspólnie szusowaliśmy w pieknym słońcu. Nie obyło się jednak bez upadków i paru siniaków. Pierwszego dnia jedna grupa pozostała na stoku obok pensjonatu. Po to aby szkolić swoją jazdę na nartach. Ale już po dwóch dniach, razem zjeżdżaliśmy ze stoku Aldrov.
   Każdy dzień był pełen atrakcji i dobrej zabawy, niektórzy skakali na samodzielnie zrobionych małych skoczniach, ścigali się albo spokojnie zjeżdżali. Po obiedzie ruszaliśmy ponownie na stok albo na "krótki" spacer przy okazji zachodząc do pobliskiego sklepu. Wieczory spędzaliśmy na rozmowach lub oglądaniu filmów. Niestety w czwartek zaczął padać deszcz i odpuściliśmy sobie jazdę, jednak na następny dzień się przejaśniło i mogliśmy znów pojeździć. W piątek przyjechał do nas dyrektor p. Mirosław Jarosz razem z wicedyrektorką p. Joanną Berezecką-Zywer. Chętni uczniowie poszli na nocną jazdę wraz z dyrektorem, a reszta pozostała w pensjonacie.

Aby zobaczyć inne zdjęcia - kliknij na poniższe zdjęcie lub wejdź do galerii.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

   W sobotę, 19 marca mimo naszego niezadowolenia musieliśmy wracać do domów. Po wysprzątaniu pokoi i obiedzie serdecznie podziękowaliśmy gospodarzom i ruszyliśmy do Sobótki. Na miejscu byliśmy około godziny 16:00. Wszystkim z pewnością pozostanie w pamięci ten wyjazd, wspaniałe jedzenie i wspólnie spędzony czas pod opieką najlepszych instruktorów: p. Aleksandry Myk oraz p. Piotra Kołodzieja.

   Uczestnicy Białej szkoły:
Marta Sączawa, Maciej Kołodziej, Kacper Kawalec, Natalia Szumska, Claudia Krzyżak, Paulina Klepuszewska, Jakub Mucha, Konrad Zawalich, Kamil Górecki, Kamil Waniszewski, Małgorzata Stawczyńska, Eliza Podeszwa, Kaja Szymajda, Patrycja Grochowina, Tymon Solecki, Krzysztof Piwowarski, Estelle Foubert, Kamila Rydz, Konrad Jasionek

Paulina Klepuszewska - 3f