MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "WIELKANOCNA PISANKA" KRZYŻOWICE 2009 - ETAP II POWIATOWY


   Nasza szkoła została zaproszona do wzięcia udziału w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu "Wielkanocna Pisanka" (etap II powiatowy) zorganizowanego przez PZS Nr 1 w Krzyżowicach we współpracy z Radą Rodziców i GCKiS w Kobierzycach oraz Starostwem Powiatowym.

powiększenie   Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom oraz podziękowań nauczycielom odbyło się 28 kwietnia 2009 roku po Plenerowym Misterium Paschalnym "Nad jeziorem Genezaret". Spektakl ten był znakomity. Muzyka i sceneria dodawały starożytnego wymiaru całej sztuce. Jednocześnie była możliwość zwiedzenia szkoły, strzelania z łuku, pokaz jazdy konnej, pokaz żonglerki, lekcja pokazowa w świetlicy szkolnej, wystawa pokonkursowa oraz wystawa prac Gabrieli Szczypczyk z kl. IV THK i innych uczniów.

powiększenie   Komisja Konkursowa przydzieliła wykonawcom I, II, III miejsca w poszczególnych kategoriach. Oceniła pomysłowość, estetykę i trwałość wykonania. Z naszej szkoły udział wzięli: P. Gonera (wyróżnienie), A. Sączawa (II miejsce), L. Piechura (III miejsce), D. Filipiak (wyróżnienie), S. Wojtczyk, P. Matusiewicz. Opiekun artystyczny - p. J. Cendrowicz otrzymała podziękowania za udział w konkursie.

Luiza Piechura kl. 3h