KONKURS RECYTATORSKI - 30 marca 2007 r.

   Rankiem, trzydziestego marca, w bibliotece szkolnej zebrali się uczniowie klas I, II i III, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Chciałbym zacząć od tego, że uczestnikom nie było łatwo bo konkurencja była duża, a i trema zrobiła swoje. Również Jury miało duży problem z wyłonieniem tych najlepszych, jak to zwykle bywa... Jednak po wysłuchaniu wszystkich, najlepsza okazała się Luiza Piechura. Drugie miejsce zajęła Sara Lech, trzecie Kasia Szydłowska. Dodatkowo Jury przyznało wyróżnienie Kasi Kurpik..
   Następnie zaprezentowały się uczestniczki w kategorii poezja śpiewana. Poziom był wyrównany, a wszyscy zgromadzeni nucili pod nosem znajome melodie. Na uwagę zasługuje Lidia Pauch, która wyśpiewała sobie pierwsze miejsce. Kolejne miejsca zajęły: Alicja Syta (II) i Anita Kruczykowska (III), a wyróżnienie otrzymała Monika Pasturek.
   Warto zauważyć, że konkurs odbył się w miejscu wyjątkowym dla naszej szkoły - bibliotece. Jak zwykle miejsce to czarowało swoim niepowtarzalnym nastrojem i specjalnie przygotowanym wystrojem. Przy blasku świec i filiżance herbaty uczestnicy obcowali z poezją...
   Wszyscy wykazali się naprawdę niezwykłą inicjatywą, i organizacją. Dziękujemy.

Krystian Kamiński

Aby zobaczyć inne zdjęcia - kliknij na poniższe zdjęcie lub wejdź do galerii.

WIĘCEJ ZDJĘĆ