DZIEŃ INTEGRACJI KLAS PIERWSZYCH

   20 września 2004 roku pierwszoklasistów przed gimnazjum powitała nieprzyjazna aura - niebo spowijały ponure chmurzyska. Jednak optymistyczny nastrój gimnazjalistów szybko je przegonił - kiedy dotarli na stadion sportowy, zza chmur wyjrzało słoneczko, które kibicowało kl. I przez cały dzień. Zmagania sportowe oceniała bezstronna komisja - poloniści p. B. Apathy i p. A. Głogowska oraz praktykant p. W. Barcikowski. Wychowawcy z zapałem dopingowali swoich podopiecznych i mocno trzymali za nich kciuki. Atmosfera rywalizacji ogarnęła wszystkich obecnych na stadionie.
   Przez kilka godzin pierwszoklasiści konkurowali w różnych dyscyplinach - była sztafeta i skoki w workach, bieg z piłeczką pingpongową na łyżce trzymanej w ustach i turniej piłki nożnej, ale najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na zasłużony odpoczynek - gimnazjalisci zasiedli przy wspólnym ognisku. Pan dyrektor M. Jarosz wręczył dyplomy wszystkim pierwszoklasistom.
   Niezależnie od zdobytej ilości punktów w tym dniu nie było przegranych - uczniowie wszystkich klas bawili się bowiem doskonale i przestrzegali zasad fair play.

Aby zobaczyć inne zdjęcia - kliknij na poniższe zdjęcie lub wejdź do galerii.WIĘCEJ ZDJĘĆ