INAUGURACJA SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO


    Środa, 14 września 2016 roku. Podczas gdy okoliczne szkoły mają tego dnia mnóstwo lekcji, zadań domowych i duszą się w klasach, my - cudowne gimnazjum w Sobótce - bawimy się znakomicie! W końcu dzień sportu nie wypada codziennie, prawda? Międzyklasowa rywalizacja, sztafeta, gra w "Kółko i krzyżyk", tor przeszkód - po prostu mnóstwo ciekawych zabaw zorganizowanych przez najlepsze grono pedagogiczne pod słońcem!
   Tego dnia wszyscy mogliśmy się wykazać. Niewątpliwie każda klasa dała z siebie wszystko, ale najlepiej wypadły 3c i 1d. Nie straszny był im wiatr, depczący po piętach rywale ani kończący się czas! Zawodnicy 3c najlepiej wykazali się na torze przeszkód i świetny czas osiągnęli w grze "Kółko i krzyżyk" - prawie tak znakomity jak koledzy z klasy sportowej 1d, których mocną stroną okazała się z kolei sztafeta. Pani Dorota Piszczałka wraz z panem Tomaszem Wyplerem muszą być dumni ze swoich podopiecznych, gratulujemy!
   Pragniemy szczególnie podziękować naszym nauczycielom wychowania fizycznego, którzy byli głównymi organizatorami tego wyjątkowego dnia. Bez nich nic nie byłoby możliwe.

Aleksandra KowalAby zobaczyć inne zdjęcia - kliknij na poniższe zdjęcie lub wejdź do galerii.

WIĘCEJ ZDJĘĆ