Bajka o Janku - przedstawienie klasy 1d

   Dnia 28 października 2004 roku klasa 1d wybrała się na III Kobierzycki Arlekin Teatralny. W przeglądzie brało udział 18 grup teatralnych. Impreza była podzielona na II części. W pierwszej części, która trwała od 9:45 do godziny 12:20 brało udział siedem drużyn, m.in. "Pegazik", "Teatr nieskrępowanej wyobraźni", "Sto Bajek". O godzinie 12:20 nastąpiła krótka 25 minutowa przerwa na poczęstunek. Na stole było dużo przysmaków tj. bułki z szynką i sałatą oraz ciasteczka ,,styropianowe'', krakersy, orzeszki (fistaszki), do picia sok. Innym przysmakiem były słodkie buły. Druga część zaczęła się o godzinie 12:45 i trwała do 17:00, a brało w niej udział 11 teatrzyków m.in. z Gniechowic, Sobótki, Strzelina i Kobierzyc. My byliśmy grupą najliczniejszą, co od razu zauważył starosta p. A. Wąsik.
    Na zakończenie przeglądu zostały wręczone nagrody dla wszystkich uczestników III Kobierzyckiego Arlekina. Każdy z nas otrzymał z rąk starosty książkę, natomiast cała grupa cieszyła się z dyplomu i efektownej statueki. Podobały nam się spektakle innych grup, a szczególnie niezwykła pantomima przygotawana przez Teatr Plastyczny z Wrocławia oraz przedstawienia grup teatralnych z domów kultury w Kobierzycach i Kątach Wrocławskich.

Paweł Zimoch, Michał Mielczarek

Przedstawienie "Bajka o Janku" prezentowane było również 22 listopada 2004 roku podczas spotkania zorganizowanego przez stowarzyszenie "AS" dla dzieci niepełnosprawnych oraz 18 grudnia 2004 roku na uroczystym otwarciu Hali Widowiskowo-Sportowej.

Aby zobaczyć inne zdjęcia - kliknij na poniższe zdjęcie lub wejdź do galerii.WIĘCEJ ZDJĘĆ